Blog

Konkurs

Komu  z nas zapach drzewa nie kojarzy się z magią? Magią matki natury. Ten surowiec jest tak niesamowity, że nie tylko służy nam jako materiał do upraktyczniania i upiększania naszych domów, ale także jako forma rozrywki i zabawy! Wszystkim fanom drewnianego czaru, którzy zdecydowali się na naukę w tym kierunku  obwieszczamy radosną nowinę o konkursie organizowanym po raz kolejny przez „Wydawnictwo Inwestor”

”Wyczarowane z  drewna”!

Konkurs polega na stworzeniu nieszablonowego drewnianego cuda, bo dlaczego by nie wystrugać z drewna quada, buta czy na przykład rzeźby jakiejś słynnej osoby? Wypuście swoje umysły na pola kreatywności, dajcie się ponieść fantazji i twórzcie to na co macie ochotę. Wasza kreatywność i wysiłek może zostać doceniony i sowicie wynagrodzony, bo przewidywana pula nagród wynosi aż (!) 27 000 zł!

Takie akcje zawsze nas cieszą, ponieważ pokazują młodym ludziom, którzy rozpoczynają swoją przygodę w „drewnianym świecie”, że to nie tylko ciężka (ale jakże satysfakcjonująca!), fizyczna praca, ale także pasja, która wiąże nas z naturą! Dokładne informacje o konkursie znajdziecie na stronie internetowej  http://wyczarowanezdrewna.pl/

Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu!